Kaip tai veikia?

Mūsų komanda

Kiekvieną kartą siekdami pasiūlyti naujausius produktus tiesiogiai bendradarbiaujame su gerai žinomų prekių ženklų gamintojais. Mūsų komanda ruošdama BOXY dėžutę kruopščiai atrenka tik produktų ekspertus dominančias prekes. Tuomet produktų ekspertai turi galimybę produktus išbandyti ir įvertinti nemokamai, o tapti juo yra tikrai paprasta!

Registruokitės

Atidžiai užpildykite registracijos anketą. BOXY dėžutę kurjeriai pristatys į arčiausiai Jūsų namų esantį OMNIVA paštomatą. Todėl labai svarbu, kad pildydami registracijos anketą nurodytumėte tikslų gyvenamosios vietos adresą ir kitus kontaktinius duomenis.

Užpildykite anketą

Užsiregistravę atsakykite į keletą paprastų „Pomėgių anketos“ klausimų. Labai svarbu, kad „Pomėgių anketoje“ pateiktumėte kuo tikslesnę informaciją. Taip leisite mums sužinoti, ką Jūs mėgstate ir pasiūlyti tik Jums atrinktus produktus.

 

Gaukite dėžutę

Suformavus Jūsų pomėgius atitinkančių produktų dėžutę, ją išsiųsime paštomatu. Viskas ką turėsite padaryti – per 7 dienas atsiimti siuntinį iš arčiausiai Jūsų namų esančio OMNIVOS paštomato. Apie siuntos pristatymą būsite informuoti trumpąja SMS žinute.

Palikite atsiliepimą

Jūsų nuomonė labai svarbi! Per dvi savaites nuo BOXY dėžutės gavimo išbandykite produktus ir kruopščiai užpildykite atsiliepimų anketą, kurioje pateikite savo nuomonę, pastabas bei įžvalgas apie produktus.