DUK

Browse F.A.Q. Topics

DUK

 • 1. Kaip užsiregistruoti BOXY puslapyje?
  Džiaugiamės, kad nusprendėte prisijungti prie BOXY ekspertų! Norėdami užsiregistruoti, viršutinėje puslapio dalyje, dešinėje pusėje spauskite „Registruotis". Užpildę visus laukelius spauskite "Registruokis". Atsidariusioje anketoje atidžiai užpildykite anketą apie save ir savo pomėgius. Sveikiname, registracija baigta!  
 • 2. Kaip prisijungti prie savo BOXY anketos?
  Jeigu jau esate registruotas vartotojas, norėdamas prisijungti prie savo BOXY anketos viršutinėje puslapio dalyje, dešinėje pusėje spauskite „Prisijungti”. Atsidariusiame lange įveskite el. pašto adresą, kuriuo registravotės, ir slaptažodį.  
 • 3. Pamiršau savo slaptažodį, kaip atnaujinti?
  Jei pamiršote savo slaptažodį, prisijungimo skiltyje spauskite mygtuką „Pamiršai slaptažodį?“. Atsidariusiame lange įveskite savo el. pašto adresą, kuriuo registravotės, ir spauskite „Atkurti slaptažodį“. Nurodytu el. pašto adresu gausite laišką su slaptažodžio priminimu. SVARBU - slaptažodžio priminimo laiškas, gali atsirasti Jūsų el. pašto SPAM dėžutėje arba kitame aplanke, jeigu laiško nematote, prašome atidžiai peržiūrėti pašto dėžutę arba pasinaudoti paieškos funkcija joje vedant „Boxy“.  
 • 4. Kodėl reikia užpildyti Pomėgių anketą?
  Dėžučių gavėjus atrenkame pagal produktų gamintojų pateiktus kriterijus. Tam, kad galėtumėme tai padaryti, turime žinoti kuo daugiau apie Jūsų pomėgius ir apsipirkimo įpročius. Labai svarbu, kad Pomėgių anketoje pateiktumėte kuo tikslesnę informaciją. Taip galėsime pasiūlyti asmeniškai Jums pritaikytus produktų pavyzdžius.
 • 5. Kaip pakeisti asmeninės ir pomėgių anketos duomenis?
  Norėdami atnaujinti informaciją asmeninėje ar pomėgių anketoje, prisijunkite prie savo paskyros. Pradiniame profilio lange matysite laukelį „Anketos“, užvedę kompiuterio pelytę ant šio laukelio galėsite pasirinkti „Registracija“ arba „Pomėgių anketa”, priklausomai nuo to, kurią informaciją norite atnaujinti. Atsidariusioje anketoje pakeiskite norimus atsakymus. Atlikę visus veiksmus nepamirškite spustelėti „Atnaujinti“.
 • 6. Ar turėsiu už ką nors mokėti?
  Registracija, BOXY pavyzdžių dėžutė ir jos pristatymas yra nemokami. Todėl Jums nereikia nurodyti jokių mokėjimo kortelių ar kitų atsiskaitymo duomenų.
 • 7. Kaip sužinoti ar gausiu BOXY dėžutę?
  Visi, kuriems bus išsiųstos BOXY pavyzdžių dėžutės, bus informuoti el. paštu, kurį nurodė registruodamiesi. Taip pat gaus pranešimą, prisijungę prie savo profilio - langelyje „Mano dėžutės”.  Paspaudę ant šio laukelio, matysite kokių produktų pavyzdžius gausite. Jeigu šiame laukelyje nematote pranešimo, šį kartą BOXY dėžutė Jums nebuvo išsiųsta.
 • 8. Ar galėsiu gauti daugiau negu vieną BOXY dėžutę?
  Jeigu išbandę produktų pavyzdžius sąžiningai užpildysite atsiliepimų anketą, kurioje pateiksite savo nuomonę, pastabas bei įžvalgas apie produktus, turėsite galimybę gauti BOXY dėžutę daugiau negu vieną kartą.  Deja, bet neužpildžiusieji atsiliepimų anketos praras galimybę gauti kitas BOXY pavyzdžių dėžutes.
 • 9. Kaip BOXY dėžutė bus pristatyta?
  BOXY dėžutę, esant galimybėms, kurjeriai pristatys į arčiausiai Jūsų namų esantį OMNIVA paštomatą, kurį galite nurodyti patys. Kitaip jis bus parenkamas remiantis Jūsų registracijos anketoje nurodytu pašto kodu. Todėl labai svarbu, kad pildydami registracijos anketą nurodytumėte tikslų gyvenamosios vietos adresą ir pašto kodą. Nuo dėžutės supakavimo iki dėžutės pristatymo gali praeiti nuo 3 iki 7 dienų. Kai Jūsų BOXY dėžutė pasieks OMNIVA paštomatą, gausite du pranešimus: vienas iš jų bus atsiųstas anketoje nurodytu telefono numeriu, kitas el. paštu. Siuntą iš paštomato reikia atsiimti per 7 dienas.
 • 10. Ar tikrai gausiu BOXY pavyzdžių dėžutę?
  Periodiškai suformuojame tam tikrą kiekį vienodų BOXY dėžučių. Pagal dėžutėje esančius produktus atrenkame dėžučių gavėjus. Gamintojai produktų pavyzdžius siunčia pasirinktai tikslinei auditorijai. Pagal jų pateiktus kriterijus, mes atrenkame dėžučių gavėjus. Atranka vyksta remiantis Jūsų užpildyta „Pomėgių anketa“. Todėl vieną kartą negavus BOXY pavyzdžių dėžutės, nusiminti tikrai neverta. Galbūt kitą kartą pateksite į gamintojo apibrėžtą tikslinę auditoriją ir BOXY pavyzdžių dėžutė bus išsiųsta kaip tik Jums.
 • 11. Noriu užpildyti atsiliepimų anketą, kur ją rasti?
  Išbandę produktų pavyzdžius ir norėdami užpildyti atsiliepimų anketą(-as), prisijunkite prie savo paskyros BOXY internetinėje svetainėje. Savo profilio lange matysite laukelį „Atsiliepimai”, paspaudę ant jo, galėsite pasirinkti tą produktą, kurį išbandėte ir norite pateikti savo nuomonę. Užpildę ir atsakę į visus anketos klausimus, apačioje paspauskite mygtuką „Siųsti atsiliepimą". Jei atsakėte į visus pateiktus klausimus, automatiškai būsite grąžinti į produktų pasirinkimo langą.
 • 12. Per kiek laiko turiu užpildyti atsiliepimų anketą?
  Atsiliepimų anketą turite užpildyti per 2 savaites nuo BOXY dėžutės gavimo dienos.
 • 13. Kaip išsiregistruoti iš BOXY puslapio?
  Norėdami panaikinti savo paskyrą BOXY puslapyje, apie tai informuokite el. pašto adresu: [email protected] Labai svarbu, kad laiškas būtų išsiųstas iš to paties el. pašto, kuriuo registravotės BOXY puslapyje.